Videokoolitus: Köhaga, astmaatik ja KOK patsient apteegis.


Pulmonoloog Anneli Poola räägib köhast, astmast selle raskusastmetest, ravisoostumust mõjutavatest teguritest ja riskifaktoritest. Dr Poola annab nõu, kuidas apteeker saab astma- ja KOK haiget paremini toetada ja abivahendite kasutamisel nõustada.

Proviisor Kadri Villemson räägib patsientide nõustamisest apteegis köha, astma ja KOK haiguste korral ning pakub sinna juurde tervislike eluviiside soovitusi. Proviisor Villemson räägib köha looduslikest ravivahenditest, vastunäidustatud ravimitest, astma ägenemist soodustavatest teguritest, astma ja KOK hingamisteede infektsioonidest ning KOK riskiteguritest.

ANNELI POOLA, pulmonoloog

Anneli Poola lõpetas 1996. aastal Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi erialal, millele järgnes internatuur ja aastatel 1997–2001 residentuur kopsuhaiguste erialal. Alates 2001. aastast töötab dr Poola TÜ Kliinikumi kopsukliinikus. Ta kuulub Eesti Kopsuarstide Seltsi juhatusse, Tartu Arstide Liitu ja Eesti Torakaalkirurgide Seltsi. Anneli Poola on osalenud ravijuhendite „Kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse käsitlus“ ja „Kroonilise obstruktiivse kopsuhaigusega patsiendi taastusravi“ koostamisel. Kopsuhaigustest tegeleb dr Poola igapäevaselt rohkem astma, kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse ja kopsuvähiga. Praktilisi oskusi on ta edasi andnud IV kursuse arstiõppe tudengitele.

KADRI VILLEMSON, proviisor

Kadri Villemsoni ülesandeks on luua Südameapteegis teeninduskvaliteedi standardid ja mõõtmissüsteem, mille osaks on apteekrid ja kliendid. Kadri Villemsoni sõnade kohaselt: „Küsime klientidelt tagasisidet ja korraldame apteekides testostusid, et saaksime pidevalt teeninduskvaliteeti parandada. Koolitame apteekreid erinevates situatsioonides hakkama saama, samuti tegeleme nende motivatsiooni tõstmisega, sest üksnes motiveeritud töötaja saab pakkuda head teenindust. Minu jaoks on hästi oluline olla korraga nii strateeg, sõber kui ka abiline ning mõista nii töötajat kui ka klienti ja võita kliendi usaldus.“

  • Koolitus annab 3 täiendkoolituspunkti.

Küsimuste korral helistage tel 510 0381 (Eve Kaju) või kirjutage e-posti aadressil info@medlife.ee